O firmie

O firmie 2019-06-14T09:23:17+00:00

Firma Decortessa zajmuje się w sposób profesjonalny organizacją imprez ślubnych, komunii, chrzcin oraz innych przyjęć okolicznościowych jak również firmowych. Jest rownież pracownią florystyczna, ktora dobiera indywidualnie dekoracje dzięki czemu wpasowuje się w gust najbardziej wymagających klientów. Dobra znajomość rynku i niewyczerpalne pokłady kreatywności pozwalają nam tworzyć nieszablonowe rozwiązania, które na zawsze zapadną Wam w pamięci.

Nasze usługi świadczymy na wysokim poziomie dbając o każdy detal.

Przedstaw nam swoje potrzeby a my zaprezentujemy Ci nasze pomysły. Naszą misją jest stworzenie oryginalnego oraz spersonalizowanego wydarzenia, który odzwierciedli Państwa oczekiwania.

Dlaczego Decortessa?

Kompleksowość usług

Ślub na głowie? Osiemnastka? A może Wigilia firmowa? Z nami wszystko będzie dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Naszą współpracę zaczynamy od poznania potrzeb i pomysłów, dopiero na ich podstawie przygotowujemy indywidalną ofertę. Koordynujemy od początku do końca całe wydarzenie, każdy szczegół wielokrotnie sprawdzamy. Współpracujemy z firmami, które podzielają naszą pasję i zaangażowanie jak również wysoki standard usług.

Cena

Dzięki indywidualnemu podejsciu do każdego klienta nasza oferta jest dostosowana do ppotrzeb i wielkośći imprezy dlatego nie przekroczysz utalonego budzetu.

Wycena i transport

Kazda wycena jest ustalona indywidualnie z klientem. Oferujemy bezpłatne konsultacje oraz spotkanie i wycenę u klienta. Możesz również skorzystać z licznych dodatków dekoracyjnych i dostępnych u Nas atrakcji, przez co całość  będzie bardziej spójna i niezapomniana. Nasza firma dostarczy wszystko na miejsce a po imprezie sprzątamy i zabieramy osobiście.

Kwiaty

Dzieki temu,iż nie posiadamy stacjonarnej kwiaciarni, dysponujemy zawsze swiezymi kwiatami, dostarczanymi nam przez zaufanych dostawców.